0216 606 12 24

Sosyal Medyada Biz}

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

0216 606 12 24

          Halı Yıkama Firması 7 Yıllık Tecrübe ve 13 Şube ile halı yıkama işinde profesyonel olan firmamız, kurumsal güçlü referanslarımızla sektörün lider konumundadır. Halı yıkamada yılların tecrübesiyle sanayi tipi tam profesyonel makinelerle, hijyenik ve anti-alerjik özelliği olan sağlıklı ve kaliteli belgelere sahip şampuanlarla alanında uzman ekiple tam otomatik makinelerle yıkama hizmeti veriyoruz.

Halı çeşitleri yapıları itibarı ile diğer birçok halı çeşidinden daha narin olan halılardır. Bu anlamda Halı yıkama çok özen gösterilmesi gereken bir konudur. Halı bileşenlerini bilmeyen ve halıyı tanımayan bir kişinin yıkamaya kalkışmaması gerekir. Yapımında kullanılan boyalar halı yıkama esnasında temizlik ürünlerinden çok çabuk etkilendiklerinden, düzgün şekilde ve bilen bir yer ile yıkama yapılmadığı zaman kendini bırakacak ve renkler bir birine girecektir. Birçok sözde Halı yıkama fabrikaları nasıl yıkandığını bu anlamda bilmedikleri için ya da gereken ilgiyi göstermedikleri için birçok yönden bu kullanıcıyı mağdur etmektedirler.

Halı Yıkamacılar

Bu halılar yıkanacağı zaman en dikkat edilecek olan durumların başında halıyı bir an önce Halı yıkama yerleri ile yıkayıp kurutmak gerekmektedir. Kimyasal olarak ağır olan temizlik ürünleri kesin olarak kullanılmamalıdır. Bu işlem yıkama yerleri aracılığı ile tamamen doğal şampuanlar ile yıkanmalıdır. Çünkü Halı yıkama firmaları hizmetinde kullanılan temizlik ürününün bileşenleri çok önemlidir. Düzgün şekilde seçilmeyen bir fabrikalar temizlik ürünü kısa bir zaman içinde halının rengini çözerek bir birlerine karışmalarını da sağlayabilirler. Bu anlamda firmaları seçerken çok özen göstermeliyiz. Halılara gereken özeni ve ilgiyi gösterecek bir firma olması çok önemlidir. Halılarınızı  Bırakın bu konuda uzman kişiler yıkasın.

Halı Yıkama

Anti Alerjik, Antika Halı, Bambu Halı, Banyo Paspas Takım, Bedir Halı, Bünyan El Dokuma Halı, Cami Halısı, Çin Halı, Değerli Halı, Deri Halı, Duvardan Duvara Halı, Duvardan Duvara Yün Halı, El Dokuma Halı, Halı, Halı Yağcı, Halıfleks, Halıflex, Hasır Halı, Hereke Halı, Hint Kilimi, Isparta Halı, İmitasyon Deri Halı, İpek Halı, İpek Nepal Halı, İran Halı, Kars Halı, Kaydırmaz Halı, Kilim, Kilim El Dokuma, Kuru Halı, Kuru Köpük Halı, Latex Halı, Makine Halı Kalın, Makine Halısı, Makine Yün El Dokuma Halı, Makine Yün Halı, Milas Halı, Modern Makine Halı, Nepal El Dokuma Halı, Nepal El Halı İpekli, Nepal Halı, Ofis Halısı, Organik Makine Halı, Orjinal Nepal Halı, Orjinal Saçak Metre, Otel Halısı, Özel Halı, Özel Tasarım Halılar, Peçvörk Halı, Peluş Halı, Simli Halı, Step Halı, Susuz Halı, Şagi (Shaggy) Halı, Türkmen Halı, Yağcı Bedir, Yat Halısı, Yerinde Halı, Yerinde Halıfleks, Yörük Halı, Yün Astarlı Halı, Halılar

Ataşehir, Beykoz, Bostancı, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal , Kaynarca halı yıkama, Kurtköy halı yıkama, Maltepe, Pendik halı yıkama, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar,

Örnek Yıkama ve Temizlik Hizmetleri Olarak 10 Kişilik Profesyonel Ekibiyle ve Ücretsiz Servisleriyle Hizmet Vermektedir.

Anadolu Yakasında, Hızlı, Garantili, Kaliteli, Profesyonel, Temiz, Ucuz ve İyi Yıkama İle Bir Çok Kişiyle Tavsiye Edilir Örnek Bir Referans Temizleme Firmaları ve Yıkamaz Fabrikaları Olmuştur.

Anadolu Yakasında, Hızlı, Garantili, Kaliteli, Profesyonel, Temiz, Ucuz ve İyi Yıkama İle Bir Çok Kişiyle Tavsiye Edilir Örnek Bir Referans Temizleme Firmaları ve Yıkamaz Fabrikaları Olmuştur.

https://www.google.com/maps/place/Kaynarca+Hal%C4%B1+Y%C4%B1kama/@40.8734212,29.2573183,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x4e2ca79cbcf64cf6!8m2!3d40.8734212!4d29.259507

Bu sayfa en son 04 Aralık 2017 00:35:00 tarihinde güncellenmiştir.

halı yıkama

18 Mart 2017
4.720 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button