0216 606 12 24

Sosyal Medyada Biz}

Shaggy Halı Yıkama

Shaggy Halı Yıkama

Shaggy Halı Yıkama

0216 606 12 24

         Shaggy Halı Yıkama Firması 7 Yıllık Tecrübe ve 13 Şube ile halı yıkama işinde profesyonel olan firmamız, kurumsal güçlü referanslarımızla sektörün lider konumundadır. Halı yıkamada yılların tecrübesiyle sanayi tipi tam profesyonel makinelerle, hijyenik ve anti-alerjik özelliği olan sağlıklı ve kaliteli belgelere sahip şampuanlarla alanında uzman ekiple tam otomatik makinelerle yıkama hizmeti veriyoruz.

Her halıyı yıkamak zorlu gelse de biz uzmanlığımızı shaggy halı yıkama olarak kanıtlamak istedik. Bu tür halılar kullanımı kolay döküntü gizleyen özelliklere sahip olduğu için temizlenmesi çok itina istemektedir. Halıya gizlenen mikroorganizmalar iyi temizlenmediğinde hele de ev de küçük çocuk var ise tüm aile bireylerinin sağlığını olumsuz etkileyecektir. Shaggy Halı Yıkama fabrikaları olarak hizmeti, sadece para kazanmak olarak değil ayrıca sağlığınızı koruma olarak bilip anti bakteriyel temizleme yöntemleri ile ister kuru ister ıslak yıkama yöntemi ile sizlere ulaştırmanın gururu ve öncüsü olduk.

Shaggy Halı Yıkamacılar

 

           Shaggy halı yıkama firmaları içindeki farkımız halının içine işleyen toz, döküntü ve lekenin en mükemmel şekilde temizlenip arındırılmasını sağlamak, neme karşı uygun şartlarda kurutulmasını sağlamak ve halının iplerinin ucunda oluşabilecek kirli su tomurcuklarını yok etmek. Shaggy halı yıkama yerleri evinizin balkon ya da banyosu gibi halılarınızı yıkadığınız temiz ortamlardır. Köpük artığı kalıntısı bırakmayan çok tasdikli geniş hortumlar ile temizlik yapılmakta. Saniyede binlerce kez dönen geniş fırça ağzı olan elektrikli makinalar ile fırçalanmaktadır. Shaggy halı yıkamacılar içinde yerimizi aldık halıda temizliğin tek adresi olarak sizleri beklemekteyiz.

Shaggy Halı Yıkama

          Diğer halılara oranla daha önem istemesi gerekse de fiyat olarak diğer halılar ile aynı ücretlendirmeye tabi metrekare bazında. Shaggy halı yıkama fabrikaları teçhizatı ile her türlü ebattaki,6-4 ya da uzun metrekarelik halıları yıkamak sorun olmamaktadır. Firmamızdaki shaggy halı yıkama yerleri öyle geniştir ki otel, hastane ya da evin her köşesine kadar dayalı halılarınızın yıkanmasını sorun etmez. Shaggy halı yıkamacılar içinde bizi tercih ettiğinizde diğer shaggy halı yıkama firmaları farkın ne olduğunu araştıracaklardır.

Örnek Yıkama ve Temizlik Hizmetleri Olarak İstanbul Anadolu Yakası Pendik İlçesinde 10 Kişilik Profesyonel Ekibiyle ve Ücretsiz Servisleriyle Hizmet Vermektedir.

Ataşehir halı yıkama, Beykoz halı yıkama, Bostancı halı yıkama, Çekmeköy halı yıkama, Kadıköy halı yıkama. Kartal halı yıkama, Kaynarca halı yıkama, Kurtköy halı yıkama, Maltepe halı yıkama, Pendik halı yıkama. Sancaktepe halı yıkama, Sultanbeyli halı yıkama, Şile halı yıkama, Tuzla halı yıkama, Ümraniye halı yıkama. Üsküdar halı yıkama.

Anadolu Yakasında, Hızlı, Garantili, Kaliteli, Profesyonel. Temiz, Ucuz ve İyi Yıkama İle Bir Çok Kişiyle Tavsiye Edilir. Örnek Bir Referans Firmaları ve Fabrikaları Olmuştur.

https://www.google.com/maps/place/Kartal+Hal%C4%B1+Y%C4%B1kama/@40.9020178,29.1877878,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0xb7218999b3f09fd8!8m2!3d40.9020178!4d29.1899765

Bu sayfa en son 04 Aralık 2017 01:07:00 tarihinde güncellenmiştir.

shaggy halı yıkama

18 Mart 2017
4.878 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button