0216 606 12 24

Sosyal Medyada Biz}

Tuzla Koltuk Yıkama

Tuzla Koltuk Yıkama

Tuzla Koltuk Yıkama

Tuzla Koltuk Yıkama 7 Yıllık Tecrübe ve 13 Şube ile koltuk yıkama işinde profesyonel olan firmamız, kurumsal güçlü referanslarımızla sektörün lider konumundadır. Tek işimiz olan koltuk yıkamada yılların tecrübesiyle sanayi tipi tam profesyonel makinelerle, hijyenik ve anti-alerjik özelliği olan sağlıklı ve kaliteli belgelere sahip şampuanlarla alanında uzman ekiple yerinde koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

Birbirinden farklı koltuk çeşitleriniz koltuk yıkama hizmeti bünyesinde tam bir temizlik yapılmaktadır. Belirli dönemlerde koltuk takımları için temizliğin önemi büyüktür ve bunun bilincindeyiz ve profesyonel bir temizlik sunmaktayız. Aynı zamanda dilediğiniz adrese geliyoruz ve Tuzla koltuk yıkama firmaları olarak kusursuz bir temizlik yapıyoruz. Aynı zamanda birbirinden değişik özel temizlik malzemeleri bünyesinde  uzun bir süre devam edecek ve koltuk çeşitlerini temiz kalacağı bir hizmet garantisi veriyoruz.

Her türlü adrese gelinir

Üstelik çevreye yaydığı mis bir koku sayesinde eviniz ya da iş yerleriniz tertemiz kokacaktır. Bildiğiniz üzere koltuklar büyük eşya çeşitleridir ve Tuzla Koltuk Yıkama bünyesinde dilediğiniz adresinize gelerek her türlü koltuk takımlarınıza profesyonel bir temizlik yapıyoruz. Evlerinize ya da iş yerlerinize bu alanda uzman kadromuz ile Tuzla koltuk yıkama fabrikaları olarak gelmekteyiz.

Tuzla Koltuk Yıkama Firmaları

Ayrıca her türlü temizlik malzemelerimizi yedekleri ile beraber Tuzla koltuk yıkama firmaları en ufak bir dorun yaşanmaması adına getirmekteyiz. Üstelik koltuklarınız üzerindeki kumaş çeşitleriniz adına Tuzla koltuk yıkama yerleri olarak son derece hassas bir temizlik yapmaktayız ve tüm kumaş tamamen temiz bir şekilde kalmaktadır. Tüm koltuk çeşitleriniz adına sizlere sunduğumuz büyük bir güven ile koltuk takımlarınızı Tuzla koltuk yıkamacılar olarak temizlik yapıyoruz. Bunun için tem yapılması gereken bizimle iletişim kurmanız ve bu kaliteli hizmeti almanızdır.

Tuzla Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk Takımı, L Koltuk, Köşe Koltuk, Oturma Grubu, Tekli, İkili, Üçlü, Berjer, Çekyat, Kanepe, Puf v.b. koltuk çeşidi ve adetine göre fiyat farklılıkları vardır. Tuzla Koltuk Yıkama Fiyatları Hakkında Bilgi ve randevu için 02166061224 numaralı telefonu arayarak öğrenebilirsiniz.

Tuzla Semtleri

Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler

Tuzla Mahalleleri

Akfırat Mahallesi, Anadolu Mahallesi, Aydınlı Mahallesi, Aydıntepe Mahallesi, Cami Mahallesi, Deriorganizesanayi, Evliyaçelebi Mahallesi, Fatih Mahallesi, İçmeler Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Mescit Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Orhanlı Mahallesi, Orta Mahallesi, Postahane Mahallesi, Şifa Mahallesi, Tepeören Mahallesi, Yayla Mahallesi.

Örnek Yıkama ve Temizlik Hizmetleri Olarak 10 Kişilik Profesyonel Ekibiyle ve Ücretsiz Servisleriyle Hizmet Vermektedir.

Anadolu Yakasında, Hızlı, Garantili, Kaliteli, Profesyonel, Temiz, Ucuz ve İyi Yıkama İle Bir Çok Kişiyle Tavsiye Edilir Örnek Bir Referans Temizleme Firmaları ve Yıkama Fabrikaları Olmuştur.

Örnek Yıkama ve Temizlik Hizmetleri Olarak 10 Kişilik Profesyonel Ekibiyle ve Ücretsiz Servisleriyle Hizmet Vermektedir.

Örnek Yıkama ve Temizlik Hizmetleri Olarak 10 Kişilik Profesyonel Ekibiyle ve Ücretsiz Servisleriyle Hizmet Vermektedir.

https://www.google.com.tr/maps/place/Tuzla+Koltuk+Y%C4%B1kama/@40.9081791,29.140821,11z/data=!4m8!1m2!2m1!1stuzla+koltuk+y%C4%B1kama!3m4!1s0x14cad959e62b7071:0xc567c7370f30281e!8m2!3d40.870147!4d29.329581

tuzla koltuk yıkama

26 Mart 2017
4.973 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Tuzla Koltuk Yıkama 02166061224

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button