0216 606 12 24

Sosyal Medyada Biz}

Tuzla Koltuk Yıkama

Tuzla Koltuk Yıkama

Tuzla Koltuk Yıkama

Tuzla Koltuk Yıkama 7 Yıllık Tecrübe ve 14 ilçeye ile koltuk yıkama işinde profesyonel olan firmamız, kurumsal güçlü referanslarımızla sektörün lider konumundadır. Tek işimiz olan koltuk yıkamada yılların tecrübesiyle sanayi tipi tam profesyonel makinelerle, hijyenik ve anti-alerjik özelliği olan sağlıklı ve kaliteli belgelere sahip şampuanlarla alanında uzman ekiple yerinde koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

Birbirinden farklı koltuk çeşitleriniz koltuk yıkama hizmeti bünyesinde tam bir temizlik yapılmaktadır. Belirli dönemlerde koltuk takımları için temizliğin önemi büyüktür ve bunun bilincindeyiz ve profesyonel bir temizlik sunmaktayız. Aynı zamanda dilediğiniz adrese geliyoruz ve koltuk yıkama firmaları olarak kusursuz bir temizlik yapıyoruz. Aynı zamanda birbirinden değişik özel temizlik malzemeleri bünyesinde  uzun bir süre devam edecek ve koltuk çeşitlerini temiz kalacağı bir hizmet garantisi veriyoruz.

Üstelik çevreye yaydığı mis bir koku sayesinde eviniz ya da iş yerleriniz tertemiz kokacaktır. Bildiğiniz üzere koltuklar büyük eşya çeşitleridir ve  koltuk yıkama bünyesinde dilediğiniz adresinize gelerek her türlü koltuk takımlarınıza profesyonel bir temizlik yapıyoruz. Evlerinize ya da iş yerlerinize bu alanda uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Tuzla Koltuk Yıkama Firmaları

Ayrıca her türlü temizlik malzemelerimizi yedekleri ile beraber Tuzla koltuk yıkama firmaları en ufak bir dorun yaşanmaması adına getirmekteyiz. Üstelik koltuklarınız üzerindeki kumaş çeşitleriniz adına Tuzla koltuk yıkama yerleri olarak son derece hassas bir temizlik yapmaktayız ve tüm kumaş tamamen temiz bir şekilde kalmaktadır. Tüm koltuk çeşitleriniz adına sizlere sunduğumuz büyük bir güven ile koltuk takımlarınızı Tuzla koltuk yıkamacılar olarak temizlik yapıyoruz. Bunun için tem yapılması gereken bizimle iletişim kurmanız ve bu kaliteli hizmeti almanızdır.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Tuzla Koltuk Yıkama Fiyatları Hakkında Bilgi ve randevu için 02166061224 numaralı telefonu arayarak öğrenebilirsiniz.

Yerinde Yıkanabilir Ürünler

Koltuk Takımı, L Koltuk, Köşe Koltuk, Üçlü, İkili, Tekli, Berjer, Çekyat, Kanepe, Puf, Sandalye ve Yatak yıkanır.

Servis Bölgeleri

Akfırat Koltuk Yıkama, Aydınlı Koltuk Yıkama, İçmeler Koltuk Yıkama, İstasyon Koltuk Yıkama, Mimarsinan Koltuk Yıkama, Orhanlı Koltuk Yıkama, Tersaneler Koltuk Yıkama, Akfırat Mahallesi Koltuk Yıkama, Anadolu Mahallesi Koltuk Yıkama, Aydınlı Mahallesi Koltuk Yıkama, Aydıntepe Mahallesi Koltuk Yıkama, Cami Mahallesi Koltuk Yıkama, Deriorganizesanayi Koltuk Yıkama, Evliyaçelebi Mahallesi Koltuk Yıkama, Fatih Mahallesi Koltuk Yıkama, İçmeler Mahallesi Koltuk Yıkama, İstasyon Mahallesi Koltuk Yıkama, Mescit Mahallesi Koltuk Yıkama, Mimarsinan Mahallesi Koltuk Yıkama, Orhanlı Mahallesi Koltuk Yıkama, Orta Mahallesi Koltuk Yıkama, Postahane Mahallesi Koltuk Yıkama, Şifa Mahallesi Koltuk Yıkama, Tepeören Mahallesi Koltuk Yıkama, Yayla Mahallesi Koltuk Yıkama.

https://www.google.com/maps/place/Tuzla+Koltuk+Y%C4%B1kama/@40.8701913,29.3196401,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x14cadb537d98cbf3:0x3f55cc8acec2f601!8m2!3d40.8701913!4d29.3218288

26 Mart 2017
5.112 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Tuzla Koltuk Yıkama 02166061224

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button